בסבוסה רעמת האריה

מתוקה, לימונית וריחנית. זה הקינוח הכי מושלם לאוהבי הקוקוס והמתוק. לבסבוסה יש המון וריאציות בצפון אפריקה, במזרח התיכון ובהודו. את המתכון הזה למדתי מסבתי כשהייתי דיי צעירה. הייתי יודעת שאחי ואבי רוצים בסבוסה שסולת וקוקוס היו מופיעים במטבח לפני ארוחת הערב. הוספת אדפטוגנים אליה זה שידרוג חדש שאנחנו במשפחה מאוד אוהבים, ואני בטוחה שגם את תאהבי!

ארטיק מאצ׳ה ריישי מנגו

איזה כיף שקיץ!! ואין דבר יותר כיף מארטיקים ביום חם. ומה אפילו יותר כיף? שהארטיקים בריאים ונטולי סוכר! אז כשהטמפרטורות (והמצב רוח) עולים הארטיקים האלה ישר נכנסים למקפיא שלי. הם יוצאים קרמיים, טעימים ברמות ומלאים באיכויות בריאותיות יפייפיות. ולא פחות חשוב, הם נראים פשוט מדהים

כרובית עם שומשום ורעמת האריה

המתכון הזה הוא וריאציה על כנפיים ותכלס, הוא פשוט טעים הרבה יותר. הכרוביות אקסטרה קריספית והרוטב אקסטרה Sticky אז אנחנו מזהירים – זה כמעט בלתי אפשרי להפסיק לאכול אותם!.אנחנו אוהבים בטולסי ספיריט לשתף אותך במתכוני אירוח. אנחנו ממליצים להכין כמות כפולה, כי יש סיכוי מאוד גבוה שהמנה תגמר עוד לפני שתספיקי לטעום.

גבינת קשיו

כולם אוהבים גבינה למריחה! זה הולך עם הכל, זה טעים וזה קליל. אז כשוויתרנו על חלב, פיתחתי את המתכון הזה כדי לאפשר לעצמי את האושר שיש בגבינה על טוסט טוב עם קצת עגבניות שרי. הגבינה הזאת היא קרמית עם נגיעות לימון ושום שיעיפו כל גבינה אחרת מהחלון! וגם אם את עדיין אוכלת גבינה, את רוצה לנסות את זאת, כי היא פשוט טובה יותר.

טמפה בודהה בול ויאטנמי

אומייגד! זאת המנה הכי טובה בעולם ביום חם! היא תמלא אותך, היא כיפית להכנה והגשה והיא מלאה בטעמים ויאנטמיים טריים. זאת מנה כמו שהיית מצפה לקבל במסעדה ויאנטמית, אבל טובה יותר! שאת מכינה למשפחה והחברים בעל האש או בתנור. יש בה אשווגנדה וקורדיספס לאנרגיה, איזון ומצב רוח מצוין