תנאי שימוש

תנאי השימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של חברת אלטרנטיב פארמה בע״מ הנכם מתבקשים לקרוא את תנאי השימוש בקפידה שכן השימוש באתר מעיד על הסכמתכם להם.

מידי פעם ייתכן ותנאי השימוש באתר ישתנו על ידינו ללא הודעה מוקדמת. הדבר בדרך כלל ישקף שינויים בשירותים ו/או בתכנים ו/או ברגולציה המשפיעים על השימוש באתר, לכן מומלץ לחזור ולעיין בתנאי השימוש מידי פעם. לא תהיה למשתמש/ת כל תביעה נגד האתר בגין שינויים אלו.

בעלי האתר הינה חברת אלטרנטיב פארמה בע"מ מרחוב סוקולוב 8 ברמת גן, 5257108. ניתן לפנות אלינו בכל שאלה דרך כפתור "צור קשר" באתר, דרך כתובת המיילhello@pukka.co.il  או דרך מספר הטלפון 074-7020075 (מענה בימים א׳-ה׳ בין השעות 09:00-17:00).

השימוש באתר הינו למטרות פרטיות ואישיות בלבד. חל איסור להעתיק, לשדר, לשכפל, לפרסם, להציג, לבצע, ליצור או למכור תכנים ו/או פריט מפריטים ו/או שירות המוצעים באתר.

נתוני המוצרים הנמסרים באתר הם כפי שהתקבלו על ידינו מיצרני המוצרים והם באחריותם  הבלעדית. האתר לא יהיה אחראי לתוכנם של נתונים אלו, לדיוקם, לעדכניותם ולשלמותם.

אין לראות במידע המופיע באתר משום הבטחה לתוצאה כלשהי.

צילומי המוצרים נועדו להמחשה בלבד.

במידה שנודע לך על שגיאה במידע אנא הודיע/י לנו על כך ואנו נשתדל לברר את הדברים ואם צריך לתקנם.

אלטרנטיב פארמה בע״מ רשאית לשנות בכל עת את ההיצע ומגוון המוצרים המוצעים באתר ואינה מחויבת בהחזקת מלאי של מוצר כלשהו ו/או לזמינות ו/או מגוון מינימאלי של מוצר כלשהו.

המידע המתפרסם באתר אינו מהווה עצה רפואית. חובה להיוועץ בבעל מקצוע מתאים לפני תחילת שימוש כלשהו בכל מוצר או תכשיר. יש לבדוק תמיד את העלון לצרכן המצורף לכל מוצר לפני השימוש בו.

קישורים /ואו מאמרים ו/או כל מידע המקושר אתרי אינטרנט /ואו דפי אינטנרט המופעלים על ידי גורמים אחרים נועדו לנוחיות בלבד של משתמשי האתר ואין לאלטרנטיב פארמה בע״מ כל שליטה ו/או קשר ו/או אחריות לכל מידע ו/או תוכן המופיעים בהם.

האחריות של בעלי האתר למוצרים מוגבלת לגובה עלות המוצר בלבד. אחריות על טיבו של המוצר, חלה על פי החוקים והתקנות להגנת הצרכן. האתר לא יהיה אחראי לשום נזק ישיר או עקיף אשר ייגרם למשתמש כתוצאה מהסתמכות על מידע המופיע באתר.

החברה מאפשרת ללקוחותיה לרכוש את מוצריה באופן מקוון באמצעות מערכת סליקה אוטומטית. כל תעבורת המידע הרגיש מוצפנת בפרוטוקול SSL המגן על המידע. החברה מתחייבת לשמור בסודיות את הפרטים האישיים שנמסרים לידה וכן את הרכישות שביצע הלקוח. במידה ולמרות הכל, יעשה שימוש לרעה בפרטי כרטיס האשראי, ע"פ חוק מחויבת החברה המנפיקה את כרטיס האשראי להחזיר ללקוח את מלוא סכום העסקה.

במהלך הליך הרכישה באתר תתבקשו לרשום בעמוד מאובטח את פרטי כרטיס האשראי שלכם או למסור אותם טלפונית. פרטים אלו לא נשמרים על ידי אלטרנטיב פארמה בע״מ בשום שלב.

הנהלת האתר מתחייבת שכל הפרטים שמסרת בתהליך רכישת המוצר (למעט פרטים למשלוח שיועברו לחברת השליחויות בלבד) לא יועברו לגורמים חיצוניים כלשהם.

במידה ותחול טעות בהדפסה, תיאור המוצר, מחירו, תנאי התשלום או בכל חומר אחר המפורסם באתר, רשאי מנהל האתר לבטל את הרכישה.

על כל מבצע פעולה באתר להכניס פרטים מדויקים, מלאים ומעודכנים. פרטים שגויים עלולים למנוע את האפשרות להשתמש בשרותי האתר ואפילו לפגוע ביצירת הקשר איתך. האתר שומר על זכותו לפעול על פי שיקול דעתו במקרה של הפרה שכזו, לרבות בדרך של ביטול חד צדדי של הרכישה.

אם בחרת להצטרף למועדון הלקוחות שלנו, אנו נהיה רשאים לשלוח אליך מידי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותים, תכנים, מבצעים והצעות שייתכן ויעניינו אותך, וכן מידע שיווקי ופרסומי. בכל עת תוכל/י לבטל את בחירתך ולחדול מלקבל את המידע על ידי הסרתך מן המערכת. בכל מקרה, פרטיך לא יימסרו לצדדים שלישיים.

אספקת המוצרים תתבצע לכתובת שניתנה על ידי הלקוח בעת הקנייה, למעט במקרים בהם שרותי ההפצה והשליחים שלנו לא מגיע למקום היישוב בו ביקש הלקוח לקבל את המוצר. במקרה כזה אנו ניצור קשר טלפוני עם הלקוח לתאם משלוח לכתובת אחרת. זמני האספקה המפורטים באתר הינם משוערים בלבד ואין החברה אחראית על כל עיכוב ו/או דחייה במועדים אלו.

זכויות היוצרים באתר זה הכוללות עיצוב, מידע, תמונות וטקסטים שייכים לחברת אלטרנטיב פארמה בע"מ. כל שימוש בהם ללא אישור החברה אסור.

שיפוי: הינך מתחייב לשפות את החברה בגין כל נזק, הפסד, אובדן רווח, תשלום או הוצאה שתגרם לה ובכלל זה שכ"ט עו"ד והוצאות משפט עקב הפרת תנאי שימוש אלה.

על תקנון זה יכול הדין הישראלי וסמכות השיפוט בכל דבר מוקנים לבית המשפט וכל דבר מחלוקת, מקום השיפוט יהיה תל אביב.